کارهای خشکشویی خود را به ما بسپارید

.میبریم، میشوریم، میاریم، به همین سادگی

روش کار ما

same day dry cleaning and laundry

.سفارش های خود را تحویل بگیرید

رانندگان ما سفارش های شما را پس از خشکشویی به شما تحویل میدهند

dry cleaning & laundry pick up and delivery

.منتظر تیم حمل و نقل ما باشید

سفارش های خود را تحویل رانندگان ما بدهید

online laundry app

.وارد اپلیکیشن و یا وبسایت ما شوید

زمان مناسب را انتخاب کنید

نحوه پرداخت به ببروبشور از سه طریق امکان پذیر میباشد

روش اول

بهترین و ساده ترین راه استفاده از سرویس زرینپال می باشد، بعد از کلیک بروی دکمه پرداخت شما با صفحه اختصاصی ببروبشور مواجه می شوید. بعد از تکمیل مشخصات درخواستی شما میتوانید از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب استفاده کنید و در آخر رسید الکترونیکی خود را دریافت کنید.
برای اطلاع بیشتر به سایت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) مراجعه نمایید

روش دوم

پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان سیار است که در صورت درخواست به همراه پیک ارسال میگردد

روش سوم

پرداخت پول نقد که شما میتوانید بعد از دریافت سفارش های خود مبلغ فاکتور را به تیم حمل و نقل ببروبشور بپردازید.

laundry Tehran

چرا استفاده از ببروبشور

صرفه جویی در آب

هنگامی که شما از سرویس ببروبشور استفاده میکنید سالیانه 4500 لیتر را نجات میدهید

صرفه جویی در برق

به لطف ببروبشور 70 کیلووات در سال میتوانید صرفه جویی کنید

صرفه جویی در زمان

وقت طلاست پس با استفاده از ببروبشور در مصرف آن صرفه جویی کنید


خشک‌شوییخشک‌شویی یکی از روش‌های شستشو و پاک کردن لباس می‌باشد. از آنجا که در این روش از آب استفاده نمی‌شود خشک‌شویی نام گرفته است.

مولکول‌های آب بسیار قطبی هستند و هنگام شستشو با آب بسیاری از تارهای پارچه آب را به خود جذب می‌کنند و از شکل می‌افتند. به خصوص برای لباس‌های دارای بافت‌های مخلوط مانند کت و شلوار و پالتو، شستشوبا آب سبب از بین رفتن فرم و حالت آن‌ها می‌شود. با استفاده از مواد حلال و شوینده غیر قطبی لباس شکل خود را حفظ می‌کند، و درعین حال لکه‌ها از بین می‌رونداتو


اتوکشی نه تنها برای زیباتر جلوه دادن به پوشاک و پارچه‌ها انجام می‌شود بلکه به‌خاطر دمای بالای فلز کف اتو، باکتری‌های روی پوشاک نیز کشته می‌شوند که این به بهداشت لباس کمک می‌کند.رنگرزیرنگرزی یا صبّاغی به فرایندی گفته می‌شود که در طی آن کالای نساجی مثل الیاف.نخ و یا پوشاک در محلولی که شامل مواد رنگزا و مواد شیمیایی می‌باشد، رنگ‌آمیزی گردد و مولکولهای رنگ، با دوامی نسبی با مولکول‌های کالای نساجی، پیوند محکمی برقرار نمایند.

در ببروبشور ما با تکیه و اطمینان به کادر اجرایی خود به شما اطمینان میدهیم که تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام میدهیم.سرويس تعميرات


مفتخريم كه البسه و امانات مشتريان عزيز ببر و بشور كه نياز به تعميرات (شامل كوتاهي قد،اصلاح پارگي،دمپاي شلوار،رنگرزي يا صبّاغي،دوخت سرآستين و ...) را با جديدترين امكانات و دستگاههاي وارداتي و با كمترين كارمزد براي جلب رضايت كامل شما عزيزان انجام دهيم.

خدمات كيف و كفش


لازم به ذكر است كه ببر و بشور خدماتي مانند شستشوي انواع كيف و كفش(چرم طبيعي و مصنوعي،جير،نبوك و... )را با دستگاه هاي پيشرفته انجام ميدهد.